Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Janina - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna Nadbrzeż

Nadbrzeż(Janina + 22 km)

434 000 zł6 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gmina karczew Działka 6200m2 w Nadbrzeżu z wz. Położona na terenie zabudowy siedliskowej i nowych domów, 30 km od centrum Warszawy. Dojazd do działki asfaltem. Możliwość zabudowy 30 %.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Ługi,Karczew(Janina + 24 km)

590 000 zł630 m² 936,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej położonej na osiedlu Ługi w miejscowości Karczew. Doskonała propozycja zakupu działki pod rodzinny dom lub zakup inwestycyjny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łubna

Łubna(Janina + 19 km)

1 230 000 zł5 500 m² 223,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 5500m2 z oznaczeniem 3mn Pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą z minimalną powierzchnią działki na jeden budynek 500M2. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lewiczyńska

Grójec(Janina + 21 km)

1 700 000 zł6 011 m² 282,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa o pow. 6011 m/kw w Grójcu przy ulicy Lewiczyńskiej. Składa się z 2 działek, dzięki czemu dojazd do nieruchomości zapewniony jest z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Osieck

Osieck(Janina + 21 km)

199 999 zł3 442 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3442m2 , położoną w Osiecku, w powiecie Otwockim. Teren na którym znajduje się przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Pieczyska

Pieczyska(Janina + 12 km)

2 550 000 zł30 159 m² 84,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane 99 oraz 100/1 1mn/u - idealna pod dom lub inwestycję usługową! Lokalizacja: pieczyska gm. Chynów, ok 30 km od Warszawy Oferujemy atrakcyjną działkę o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 600 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,46ha położona pod skarpą w Czersku. Wymiary: szerokość 14,5m, długość 290m. Przeważające użytki gruntowe to III klasa ziemi. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tuklęcz

Tuklęcz(Janina + 24 km)

42 500 zł1 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działki budowlane 1000 m2 w miejscowości Tuklęcz gm. Rytwiany, województwo świętokrzyskie, powiat staszowski. Działka nr ewid 36.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Czersk(Janina + 12 km)

780 000 zł11 150 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nietuzinkowa oferta działki o powierzchni ponad 11 000m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Możliwość dokupienia działki z domkiem letniskowym (zaznaczona kolorem żółtym na zdjęciu) -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Grójec

Grójec(Janina + 21 km)

2 100 000 zł1 984 m² 1 058,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w Grójcu o powierzchni 1984 m 2. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową, mieszkaniowo-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Janina

Janina,świętokrzyskie

140 000 zł2 m² 65 727,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka klasa gruntu rivb .RV.Lzr_RV Działka była przygotowywana po fotowoltaike lecz nie otrzymano zgody połączenie pod energetykę ma własny dojazd podłączenie do sieci i wody Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna

Janina,łódzkie

32 000 zł1 126 m² 28,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz by złapać odrobinę oddechu od codziennego miejskiego zgiełku? W otulinie ciszy i spokoju, w bliskiej lokalizacji (10 km) Bełchatowa we wsi Janina Michałów - na sprzedaż.